Üç yıl önce boşanmıştı! Merve Dizdar ikinci kez evleniyor

‘Kuru Otlar Üstüne’ filminde sergilediği performansla ‘En İyi Kadın Oyuncu’ dalında Altın Palmiye’ye layık görülen Merve Dizdar, son dönemde özel hayatıyla da gündeme geliyor.

‘Kavak Yelleri’, ‘Doksanlar’, ‘Kertenkele’, ‘Vatanım Sensin’, ‘Kırmızı Oda’, ‘Masumlar Apartmanı’ ve ‘Ömer’ dizilerinde rol alan Dizdar, meslektaşı Gürhan Altundaşar ile üç yıllık evliliğini bitirmişti.

76’ncı Cannes Film Festivali’nde ‘Altın Palmiye’ kazanan Merve Dizdar’, üç yıl önce Gürhan Altundaşar ile boşanmıştı. Ödüllü oyuncunun, 10 aydır aşk yaşadığı Cihan Ayger ile evlilik kararı aldığı konuşuluyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde “Benim top 10’um hakkında biraz konuşalım mı?” notu ile sevgilisiyle olan pozlarını peş peşe paylaşıp, Cihan Ayger ile ilişkisini ilan eden ünlü oyuncunun, ikinci kez evlilik kararı aldığı iddia edildi.

MuhabirOnline’ın haberine göre; Merve Dizdar, 10 aydır beraber olduğu Cihan Ayger ile yarın (9 Haziran) dünyaevine girecek. Ünlü çift, ailelerinin ve yakın dostların katıldığı bir törenle nikâh masasına oturacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir