Serdar Ortaç’tan eski eşi Chloe Loughnan’a gönderme! ‘Boşandım, daha iyisi geldi’

Şimdilerde TikTok’ta açtığı canlı yayınlarla adından söz ettiren ünlü popçu Serdar Ortaç, geçtiğimiz sene TikTok üzerinden yaptığı açıklamalarla sosyal medyada gündem olmuştu.

Kadınlara dair sözleri büyük tepki çeken 53 yaşındaki Ortaç, olaylı bir şekilde ayrıldığı eski eşi Chloe Loughnan’ı da hedef almıştı.

“BAŞIMIZA ÇIKTINIZ”

Ünlü şarkıcı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

Eşitlik diye diye başımıza çıktınız. İpleri bu kadar vermeyin kadınlara; ayıp, yazık lan erkeklere. Ben verdim eski karıma tüm ipleri, ne oldu? Ağzıma s..tı! İki tane göğsü var diye, o kadar.

“KOCAM GİBİ BAKTIM”

Hakkında sık sık açıklamalarda bulunan eski kocasına Chloe’den de yanıt gelmişti. Güzel isim katıldığı bir programda şu ifadeleri kullanmıştı:

Evliyken benim hakkımda güzel konuşuyordu. Boşandıktan sonra kötü konuşmaya başladı. Anlaşarak boşandık ve eski kocamın avukatıyla yürüttük bu süreci. Ben bir şey istemedim. 8 senemi paylaştım, ben onun karısıydım kocam gibi baktım.

“ZOR GÜNÜMDE YANIMDA DEĞİLDİ”

Bir gün de çıkıp gitmedim. Çok sabrettim. Çok kötü bir kaza yaşadım Miami’de o zaman yalnız kaldım. Eski kocam hastaydı ben hep onun yanında oldum ama o benim zor günümde yanımda değildi. Evlilik böyle olmaz. O zaman karar verdim, böyle olmaz, mutlu olmak istedim ve boşanma kararı aldım. Ben onun için neler yaptım. Hayat arkadaşı oldum, zor günlerinde yanında oldum aynı şekilde onun da benim yanımda olması gerekiyordu.

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan 2014 yılında nikah masasına oturmuş, 8 yıllık birlikteliğin ardından ise 2019 yılında boşanmışlardı. Ortaç, 5 yıl evli kaldığı eski eşi Chloe Loughnan hakkında yeni açıklamalar yaptı.

“AŞK ACISI DİYE BİR ŞEY YOK”

Ortaç, “Ben eski eşten dolayı bitecek adam mıyım? Adı üstünde eski eş, eski özlenir mi? Boşandım, daha iyisi geldi. Aşk acısı diye bir şey yok” dedi. Ünlü ismin bu açıklamalarına sosyal medyadan tepki yağdı. Bazı kullanıcılar: ‘Normal bir şey söylediğini görmüyoruz’, ‘Bırak artık kadın hakkında konuşmayı’ gibi yorumlar yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir